نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

شبیه سازی پروژه های متلب و پایتون و پایان نامه ارشد برق و کامپیوتر

در انجام پروژه های دانشجویی، برنامه‌نویسی و نرم افزاری خود مشکل دارید؟

سایت های خارجی مناسبی در این زمینه وجود دارد.

برای راهنمایی پایان نامه ارشد برق و کامپیوتر شبیه سازی پروژه های متلب و پایتون می توانید مشکلات خود را با کارشناسان ما در میان گذاشته و از طریق فرم سفارش پروژه، درخواست خود را جهت بررسی به پروژه مارکت بسپارید. ثبت سفارش و مشاوره اولیه در پروژه مارکت کاملا رایگان است. کارشناسان ما پس از بررسی جزئیات سفارش، ایده‌های خود را جهت هرچه بهتر انجام شدن پروژه شما و رسیدن به اهداف مورد نظر ارائه خواهند داد. ارائه خدمات انجام پروژه دانشجویی به زبان فارسی و انگلیسی، انجام پروژه متلب، ترجمه، تایپ و انجام پروژه های نرم‌افزاری در رشته‌های مختلف فنی‌مهندسی، هنر و علوم انسانی توسط پژوهشگران و فارغ‌التحصیلان ممتاز دانشگاه‌های داخل و خارج کشور

چرا باید پروژه های خود را به ما بسپارید؟

پشتیبانی-پروژه-مارکت

پشتیبانی در دسترس

شما می‌توانید از طریق تلگرام و واتزاپ با پشتیبانی پروژه متلب سایت در ارتباط باشید و روند انجام سفارش خود را پیگیری نمایید. پشتیبانی پروژه مارکت در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. راهنمایی پایان نامه ارشد برق و کامپیوتر شبیه سازی پروژه های متلب و پایتون را می توانید به ما بسپارید.

ضمانت صحت پروژه

تمامی پروژه‌های انجام شده توسط پروژه متلب سایت ۷۲ ساعت مهلت بررسی صحت انجام دارند و کارفرمایان می‌توانند در این مدت ضمن بررسی پروژه اشکالات و یا اعتراضات خود را در جهت اصلاح بصورت رایگان، ارسال نمایند.

کارشناسان-متخصص-پروژه-مارکت

کارشناسان متخصص

تلاش پروژه مارکت بر بکارگیری متخصصان نخبه برای انجام پروژه های دریافتی از کارفرمایان می‌باشد. متخصصان پروژه متلب سایت از محققین برتر دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور می‌باشند.

قیمت-انجام-پروژه-دانشجویی

قیمت‌ دهی مناسب

سفارش‌های دریافتی بر اساس زمان لازم برای انجام پروژه، حوزه تخصصی مربوطه و زمان لازم تا تحویل پروژه قیمت گذاری می شود.

پروژه چگونه انجام می شود؟

مراحل انجام پروژه های دانشجویی یا نرم‌افزاری

ارسال سفارش پروژه

ابتدا کارفرما با پرکردن فرم سفارش و با توضیح کامل جزییات پژوهش و آپلودفایل‌های مربوطه، سفارش پروژه خود را بصورت رایگان ثبت می‌نماید. سفارش می‌تواند انجام پروژه برنامه نویسی و نرم افزاری، انجام پروژه‌های مربوط به سایر رشته‌ها، ترجمه متون تخصصی و تدریس خصوصی باشد. بررسی-سفارش-و-قیمت-گذاری-انجام-پروژه-دانشجویی۲

بررسی سفارش و قیمت‌گذاری

پس از سفارش پروژه کارشناسان پروژه مارکت به کارفرما مشاوره‌های لازم را در ارتباط با درخواست کارفرما و رهیافت‌های مختلف برای انجام آن ارائه می‌دهند و قیمت پایه را برای انجام پروژه با هریک از این رهیافت‌ها تعیین می‌نمایند. قیمت یک پروژه براساس میزان سختی و زمان تقریبی برای انجام پروژه و زمان تحویل، تعیین خواهد شد.

واریز پیش‌پرداخت و شروع پروژه

پس از قیمت گذاری، سفارش برای کارشناسان مربوطه ارسال می‌شود، و پروژه مارکت سفارش را به مناسب‌ترین قیمت واگذار می‌نماید. شما می‌توانید با پرداخت هزینه بیشتر انجام پروژه خود را به کارشناس بهتری واگذار نمائید.

تسویه حساب و ارسال پروژه

پس از اتمام انجام پروژه، اتمام پروژه به اطلاع کارفرما خواهد رسید. پس از تسویه حساب کامل، فایل نهایی پروژه برای کارفرما فرستاده خواهد شد. کارفرما به مدت ۷۲ ساعت مهلت بررسی محتوای پروژه و بررسی صحت و ارسال سوال یا اعتراض دارد. برای پروژه‌های سنگین‌تر این زمان با هماهنگی قبلی قابل تمدید است.

برای خرید پروژه های آماده میتوانید به فروشگاه سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *